Pojav koronavirusa je v nekaj dneh spremenil naš ustaljeni način življenja. Čez noč smo se praktično vsi znašli v izrednih razmerah. V težavah so se znašle ranljivejše skupine ljudi kot so starostniki, brezdomci,  starejši občani in otroci iz socialno ogroženih družin.

Zaposleni v kuhinji Vrtca Nova Gorica so ob nastopu epidemije, na poziv CZ MONG, brez pomislekov priskočili na pomoč, se organizirali in pripravljali tople obroke za pomoči potrebnim občanom tudi med vikendi in prazniki. Dnevno so pripravili preko 120 obrokov tople hrane in tako v izrednih razmerah pokazali veliko solidarnost s šibkejšimi in močno skupnostno zavest k dosegu skupnega cilja- zmanjšanju ogrožanja zdravja ljudi in njihovih življenj.

Vodstvo Vrtca Nova Gorica se zahvaljuje osebju kuhinje Vrtca Nova Gorica za njihovo nesebično pomoč, strokovnost in skrb, ki so jo v teh izrednih razmerah, vsak s svojim prispevkom tudi pokazali.

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)