Spoštovani,

vljudno vas prosimo, da si preberete obvestilo, ki vam ga pošiljamo po prejemu navodil NIJZ in MIZŠ o odpiranju vrtcev s 1.6.2020. Hvaležni vam bomo, da nam boste pomagali pri zamejitvi morebitnih okužb in se držali naših pravil in priporočil.
Ob tem mi dovolite, da se vam zahvalim za izkazano razumevanje, potrpežljivost in strpnost v tem času, ko so bile potrebne prilagoditve.

Lepo vas pozdravljam in srečno v ponedeljek vsem, ki boste prišli v vrtec, vsem ostalim, ki pa ste lahko še uredili varstvo doma, ISKRENA HVALA za razumevanje in pomoč, da smo sploh lahko vzpostavili pogoje za ponovno odprtje vrtca.

Veseli smo, da se bomo lahko ponovno vrnili nazaj. Vsi iskreno dobrodošli v našem vrtcu.

Lep dan vam želim.
Aja Trudn, ravnateljica

(Skupno 137 obiskov, današnjih obiskov 1)